Ieškau darbo

Kai ieškote savo kelio ar nustojote eiti pirmyn bei pradėjote jausti nuoskaudas, konsultacija jums gali suteikti papildomą postūmį pirmyn. Galite užsisakyti vieną konsultaciją arba konsultacijų programą:

Pasiruošk

  • Karjeros planas. Programa skirta karjeros ir karjeros galimybių vertinimui bei veiksmų planavimui. Programos dalys: išsamus įgūdžių, vertybių ir potencialo vertinimas, karjeros galimybių įvardijimas ir sprendimo karjerai priėmimas, karjeros veiksmų planavimas.

4 val. konsultacijų (online arba gyvai). Kaina 120 eur.

  • Darbo paieška. Programa rasti ir pradėti dirbti norimą darbą. Programa apima norimo darbo ir darbdavio profilio sudarymą, darbo paieškos strategijos sudarymą, paieškos vykdymo informacijos valdymą efektyviam laiko valdymui, CV ir Linkedin profilio atnaujinimas, pasiruošimas darbo pokalbiui ir darbo pokalbio praktika.

3 val. konsultacijų (online) ir CV ir Linkedin profilio redagavimas. Kaina 150 eur. 

Startuok

  • Startas. Ši programa skirta tiems, kurie yra pirmajame savo karjeros dešimtmetyje. Programa apima įgūdžių, asmeninio potencialo ir karjeros siekių įvertinimą, karjeros pasirinkimų vertinimą, sprendimo priėmimo ir karjeros plano sudarymą, pagalbą ieškant darbo, infromaciją ir patarimus apie darbo rinkos tendencijas. 

3 val. konsultacijų (online). Kaina 90 eur.

  • Startas plius CV. Ši programa skirta tiems, kurie yra pirmajame savo karjeros dešimtmetyje. Programa apima įgūdžių, asmeninio potencialo ir karjeros siekių įvertinimą, karjeros pasirinkimų vertinimą, sprendimo priėmimo ir karjeros plano sudarymą, pagalbą sudarant CV bei ieškant darbo, infromaciją ir patarimus apie darbo rinkos tendencijas. 

3 val. konsultacijų (online) ir CV sudarymas. Kaina 110 eur.