Straipsniai

7 patarimai sėkmingam karjeros pokyčiui

1. Atraskite ir įvertinkite ką apima norimas darbas

2. Ugdykite naujus įgūdžius. 

3. Naudokite mažų pasiekimų strategiją. 

4. Atsakykite sau į klausimą, kodėl jums reikia karjeros pokyčio. 

5. Karjeros pokytį priimkite kaip projektą. 

6. Atsisveikinkite, kad galėtumėte pasisveikinti. 

7. Rūpinkitės savimi. 

Visą straipsnį skaitykite čia.

Reikia kažką keisti

Darbe jaučiate nepasitenkinimą. Daug kas vargina, taip pat ir užduotys, kurias tenka vykdyti. Darbe šypsotės, tačiau ar esate nuoširdžiai laimingi? 

Nebepatinka sekmadieniai, nes po jų ateina pirmadienis, su 40 val. darbo savaite. Mintys apie pirmadienį trukdo ilsėtis, bendrauti ir užsiimti kasdienine veikla.

Nerandate atsakymų į rūpimus klausimus. Nebežinote ką ir kaip daryti. Reikia požiūrio iš šalies.

Norite karjeros pokyčio savo organizacijoje ar išorėje. Geriau išnaudoti esamas karjeros galimybes. Keisti darbo ar karjeros sritį. Valdyti karjeros rizikas, tokias kaip galimo atleidimo grėsmes.

Ieškote asmeninio gyvenimo ir darbo balanso.

Reikia savo įsivertinti turimus įgūdžius ir darbo patirtį, karjeros galimybes ir pradeti realistiško karjeros (veiksmų) plano sudarymą, pristatyti savo įgūdžius atrankų procese ir atrasti daugiau galimybių, gauti reikiamą informaciją apie darbo rinką, padidinti savo įsidarbinimo galimybes ir pradėti dirbti norimą darbą. Kaip tai padaryti … Visą straipsnį skaitykite čia.

Kodėl svarbus pirmasis CV puslapis?

Iki 30 sekundžių trunka kas šeštas (17 proc.) atrankų specialistas peržiūrėdamas gautą CV, o iki 2 minučių trunka didžioji dalis (67 proc.) atrankų specialistų peržiūrėdami gautą CV.  Šiame CareerBuilder tyrime dalyvavo 2201 atrankų ir personalo specialistas.

Svarbu kaip atskleidžiate savo istoriją pirmajame CV puslapyje. Papasakokite CV skaitytojui apie save, parašydami apie naujausią arba aktualiausią norimai pozicijai darbo patirtį, įvardindami savo stiprybes ir svarbiausius įgūdžius bei pasiekimus, atitinkančius darbdavio lūkesčius. 

Jei dirbote daugiau nei pas du ar tris darbdavius, tuomet antras ar net trečias CV puslapis atskleis Jūsų didelę patirtį. Geriausia būtų tai sutalpinti į du puslapius, nemažinant šrifto dydžio. Per mažas šrifto dydis apsunkina skaitymą, dėl to pirmiausia skaitomas lengvai įskaitomu šriftu parašytas tekstas.

CV pateikite… Visą straipsnį skaitykite čia.